آموزش انتقال اتوماتیک ویدئوهای یوتیوب YouTube به وردپرس

دوست دارید ویدئوهای Youtube و آپارات را به صورت اتوماتیک و خودکار سایت خود منتقل کنید؟

به وسیله افزونه اسکرپز – scrapes می توانید ویدئو های سایت یوتیوب (و هر سایت ویدئویی دیگر مانند آپارات، Vimeo و …) را طبق دسته بندی های موجود در سایت Youtube به سایت وردپرسی تان منتقل کنید. یوتیوب بزرگترین سرویس اشتراک ویدئو جهان است و سرویس های زیادی همانند یوتیوب که یکی از معروفترین آنها در ایران آپارات است در حال سرویس دهی هستند.

حقیقیت سایت هایی نظیر یوتیوب و محتوای موجود در این نوع سایت ها این است که توسط کاربران آن سایت به اشتراک گذاشته می شوند و در واقع کاربران تولید کننده محتوای آن سرویس می باشند، به همین علت روزانه ویدئوهای بسیاری به اشتراک گذاشته می شوند و ویدئو ها در دسته بندی های گوناگون شامل موضوعات و برچسب های متفاوت قرار می گیرند. تقریبا در هر زمینه ای حجم انبوهی محتوای تصویری عرضه می شود. در ویدئو آموزشی زیر خواهید آموخت که چگونه این ویدئو ها را از سایت یوتیوب و سایت هایی شبیه به آن به سایت وردپرسی خود منتقل کنید.

 

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - آموزش انتقال اتوماتیک ویدئوهای یوتیوب YouTube به وردپرس

با اسکرپز محتوای بیش از ۹۵% سایت ها، وبلاگ ها با هر نوع موضوع و روش کاری قابل انتقال و کپی است و در ویدئو های آموزشی این ادعا به شما اثبات خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد افزونه به صفحه معرفی افزونه اسکرپز مراجعه کنید.

برای دیدن ویدئوهای آموزشی ما، به کانال آپارات Dotwp مراجعه کنید.

برای خرید این افزونه فوق العاده و شروع ساخت یک وب سایت قدرتمند فقط چند کلیک فاصله دارید، برای مراجعه به صفحه خرید کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *